Быстро войти через сайт:

Зарегистрироваться

Забыли пароль?

Преимущества зарегистрированных пользователей

?
T

ВОЙТИ НА САЙТ

Преимущества зарегистрированных пользователей:

LЗакрыть товар
VПредыдущий
СледующийW

Рейтинг: 0

0 голосов

Ремонт, изготовление топливопроводов высокого давления

24.02.2014 / 19.08.2015   •   17302 / 2994
 

Трещина в ТПВД

Трещина в ТПВД

Топливопроводы высокого давления постоянно испытывают вибрационные нагрузки как от самого двигателя, так и от пульсации давлений. Для уменьшения вибраций устанавливают хомуты крепления ТПВД, закрепляя заднюю часть топливных насосов к блоку двигателя. Но со временем крепежи ослабляются или же по халатности мастеров вовсе не закручиваются. В таком случае топливопроводы, испытывая критические вибрационные нагрузки, начинают лопаться в самом уязвимом месте — под гайкой штуцера.

Если в дороге у Вас лопнул топливопровод, ни в коем случае не глушите временно штуцер ТНВД шариком чтобы доехать до точки назначения или автосервиса, — топливный насос будет испытывать гидроудар, и может выйти из строя. Просто подключите шлангочку к лопнувшему ТПВД, а другой конец опустите в бак.

Наш дизель-сервис разработал технологию изготовления и ремонта топливопроводов любой конфигурации. Имеем в наличии топливопроводы с наружным диаметром 6 мм и внутренними - 2 мм и 2,3 мм, длиной от 400 мм до 1000 мм, с гайками М12х1,5 и М14х1,5, которые исполнены из прочного, но гибкого сплава металла, поэтому трубка может быть изогнута по подходящей геометрии. Также можем изготовить любой топливопровод с наружным диаметром 6 мм и внутренним 2,3 мм с гайками М12x1,5 и М14x1,5 с максимальной длиной трубки до 3 м. Специальное оборудование для изгибания позволяет выполнить топливопровод любой сложности.

Данную работу выполняем по образцу и только на автомобилях приехавших на сто "КОВШ" для обслуживания.

Внимание! Топливопроводы лопаются возле самого наконечника из-за недопустимой вибрации, поэтому после ремонта примите меры к устранению вибрации.

Информация про гарантию

Гарантійні зобов'язання та Умови угоди з обслуговування автомобілів і продажу запасних частин.

Загальні положення:

Термін «Клієнт» означає Замовника послуги (власника автомобіля) або уповноважену ним особу (законного представника), що замовляє послуги ФОП Кліменок В.М. та/або запасні частини і несе відповідальність за дотримання умов Замовлення в частині зобов’язань Клієнта і, при цьому, пред’являє відповідний документ (тех. паспорт, доручення (довіреність), особистий паспорт, інші документи, що підтверджують його повноваження та особистість). 

ФОП Кліменок В.М. - Виконавець послуг за замовленням Клієнта.

Термін «Замовлення» – завдання Клієнта, яке він дає ФОП Кліменок В.М. на виконання певної роботи та/або придбання запасних частин і аксесуарів, складене за згодою сторін у вигляді «Ремонтного замовлення», «Накладної», або «Замовлення на поставку запчастин» і є формою договору згідно чинного законодавства.

1. Приймання:

При прийманні автомобіля на обслуговування/ремонт оформлюється «Замовлення» з переліком узгоджених робіт. СТО забезпечує зберігання зданого на обслуговування/ремонт автомобіля. ФОП Кліменок В.М. не несе відповідальність за збереження речей, не зазначених Клієнтом. Автомобіль має бути чистим і з відключеною неоригінальною сигналізацією.

2. Гарантії щодо виконання ремонтних робіт та встановлення запасних частин:

ФОП Кліменок В.М. гарантує відповідність відремонтованого автомобіля або його складових частин вимогам технічної документації і нормативних документів за умов дотримання Клієнтом правил експлуатації автомобіля, передбачених заводом-виробником.

Гарантія на ремонт двигуна та на відремонтовану паливну апаратуру дійсна при дотриманні вимог з експлуатації автотранспортного засобу.

Гарантія на ремонт двигуна надається до настання першої з подій: перевищення терміну експлуатаціі 6 місяців чи пробігу автомобіля понад 20 000 км.

Гарантія на відремонтовану паливну апаратуру надається до настання першої з подій: перевищення терміну експлуатаціі 3 місяці чи пробігу автомобіля понад 10 000 км.

Гарантійні зобов’язання розповсюджуються на автомобілі, що знаходяться в експлуатації до 5 років, і зменшуються на 10% – експлуатація яких 5-8 років, на 20% – більш 8 років. Протягом гарантійного строку ФОП Кліменок В.М. з претензії Клієнта безкоштовно усуває недоліки в роботі або замінює запчастини, якщо вони вийшли з ладу з вини ФОП Кліменок В.М. Гарантії поширюються на усі виконані роботи та встановлені запчастини у відповідності до Держстандарту України ДСТУ 2322-93 «Автомобілі легкові відремонтовані». При експлуатації паливної апаратури гарантія на її ремонт поширюється, якщо був встановлений новий паливний фільтр наступних виробників: MANN, CHAMPION, MAHLE, KNEHT, BOSCH, PURFLUX, FRAM, SOFIMA,  DELPHI, OE на СТО ФОП Кліменок В.М.

ФОП Кліменок В.М. не дає гарантії у випадку закінчення гарантійного строку; при порушенні Клієнтом технічних умов експлуатації; на запчастини, що були у використанні; у випадку відмови Клієнта оплатити роботи з приведення до належного технічного стану складових частин автомобіля, котрі негативно впливають на ресурс відремонтованих (або тих, що обслуговувалися); на запасні частини, що надані/встановлені Клієнтом; іншому (наступному) господарю автомобіля; якщо несправність викликана некваліфікованим втручанням замовника чи третіх осіб; при недотриманні пункту 7 даної угоди з гарантійного обслуговування.

ФОП Кліменок В.М. не покриває прямі та непрямі витрати, пов’язані з неможливістю використовувати несправний автомобіль; транспортування; паливо; телефонні переговори; втрату часу, прибутків та інші комерційні та моральні збитки.

Гарантія на виконані роботи надається згідно Закону України «Про захист прав споживача» від 01.12.2005 р. «3161-4» і дійсна при збереженні акта виконаних робіт і сервісної книжки з відмітками про проведення сервісного обслуговування на СТО “Ковш”. Претензії щодо гарантійних зобов’язань розглядаються при наявності сервісної книжки автомобіля з відмітками про проведення сервісного обслуговування на СТО і акта виконаних робіт.

3. Роботи, необхідні для забезпечення безпеки:

ФОП Кліменок В.М. має право запропонувати Клієнту виконати роботи, які необхідні з огляду на забезпечення безпеки користування транспортним засобом. У разі відмови Клієнта від запропонованих робіт СТО знімає з себе відповідальність за безпеку користування даним транспортним засобом, про що робиться відповідний запис у «Замовлення» з переліком запасних частин, які потребують заміни. Клієнт зобов’язаний підтвердити своїм підписом, що він отримав інформацію про необхідність заміни деталей, що забезпечують безпеку руху, відмовився від їх заміни і сам несе відповідальність за безпеку користування транспортним засобом. При відмові Клієнта від запропонованих робіт гарантія згідно п. 2. умов, не застосовується, при наявності ризику виходу з ладу встановлених деталей за умови невиконання запропонованих робіт.

4. Строки виконання Замовлення Клієнта:

Замовлення Клієнта виконуються в строки, зазначені у «Замовленні». Відповідно до цього, Клієнт зобов’язаний прибути для одержання автомобіля і здійснити остаточний розрахунок. Якщо визначити строки виконання неможливо з огляду на складність робіт та/або поставки запасних частин, ФОП Кліменок В.М. погоджує строки виконання робіт та/або поставки запасних частин додатково, після проведення діагностичних робіт та/або отримання запасних частин. Запчастини поставляються в строк від 1 до 14 діб у залежності від їх наявності на складах постачальника. Якщо у вказаний термін запчастини поставити неможливо, вони поставляються в строк, додатково узгоджений сторонами.

5. Заміна деталей: Замінені деталі, крім деталей, замінених за гарантією, на вимогу, заявлену Клієнтом при оформленні «Замовлення», передаються йому в момент передачі відремонтованого автомобіля. Деталі, які Клієнт не забрав, утилізуються і поверненню не підлягають, що не потребує додаткового погодження з Клієнтом, окрім випадків, що зазначені в договорах на обслуговування.

6. Задоволення вимог Клієнта щодо придбаних (замовлених) ним запасних частин:

Клієнт здійснює свої права щодо обміну, повернення придбаних (замовлених) ним запчастин та повернення коштів у разі, якщо запчастини не використовувалися (не встановлювалися), збережено їх товарний вигляд, споживчі властивості, голограмні етикетки (пломби), ярлики, а також розрахунковий документ (касовий чек) та накладна, видана Клієнту разом з придбаними запасними частинами, і дотримані встановлені законодавством строки. ФОП Кліменок В.М. не приймає відмову Клієнта та не здійснює повернення йому коштів за замовлені чи придбані спеціально для його автомобіля запасні частини, або якщо замовлені та/або виготовлені запчастини не підходять до автомобіля внаслідок відмінностей від комплектації автомобіля заводу- виробника, про котрі Клієнтом не було проінформовано представників ФОП Кліменок В.М. Задоволення вимог Клієнта в разі виявлення недоліків запасних частин, здійснюється відповідно до гарантійних зобов’язань та чинного законодавства.

7. Положення з гарантійного обслуговування на СТО:

Гарантійне обслуговування в період гарантійного строку повинне проводитися тільки на СТО ФОП Кліменок В.М. Перший гарантійний огляд необхідно пройти після пробігу 500 км, а наступні огляди – кожні 10 000 км. Забороняється експлуатація автомобіля з непрацюючими контрольними приладами температури і рівня охолоджуючої рідини, тиску і рівня масла двигуна, рівня гальмівної рідини. При відхиленнях у роботі відремонтованих механізмів необхідно припинити експлуатацію автомобіля і відразу повідомити про несправність ФОП Кліменок В.М., отримати інформацію щодо можливості експлуатації автомобіля.

8. Порядок розрахунків і видача автомобілів:

При проведенні ремонтних робіт протягом 30 нормо-годин, Клієнт здійснює оплату по завершенні ремонтних робіт і після цього Виконавець передає автотранспортний засіб або деталі Замовнику. При ремонті, трудомісткість якого перевищує 30 нормо-годин, Клієнт зобов’язаний здійснити передплату в розмірі 100% вартості запасних частин і потрібних матеріалів, зазначених у «Замовленні».

Остаточну оплату за виконані роботи, придбані/встановлені запчастини і використані матеріали відповідно до «Акту здачі-приймання робіт (надання послуг)» внести не пізніше 5 днів з моменту повідомлення Клієнта про закінчення робіт. Передача автомобіля Клієнтові здійснюється тільки після надходження оплати до ФОП Кліменок В.М. у повному обсязі. У випадку несплати виконаних робіт ФОП Кліменок В.М. має право притримати автомобіль Клієнта до здійснення ним повної оплати.

9. Розв'язання спорів:

В разі виникнення спорів і розбіжностей у ході виконання робіт, відповідно до даного «Замовлення», щодо якості виконаних робіт, сторони розв’язують питання згідно з законодавством України із застосування норм матеріального права України.

Ці умови є невід’ємною частиною усної угоди між Клієнтом та ФОП Кліменок В.М. Якщо між Клієнтом та ФОП Кліменок В.М. укладено  окремий Договір на виконання робіт та постачання запчастин, Умови угоди дійсні в частині, яка не суперечить умовам окремого Договору.

Уважаемый посетитель! Мы не можем ответить лично каждому, но тем не менее никому не отказываем в консультации.
Для того, чтобы Вы могли самостоятельно (или с помощью местного автосервиса) устранить неисправности дизеля, мы разработали ОнлайнДиагностику. Это интерактивное руководство, которое содержит все известные причины неисправностей дизельных двигателей и указывает пути достижения правильной работы конкретного двигателя.

Воспользуйтесь ОнлайнДиагностикой прямо сейчас!

Оставить комментарий:

Выбрать
Показать все комментарии
Свернуть все комментарии
Гость  #3006   |   9.12.2013, 19:11   |   0 @

У нас на форуме ребята столкнулись с проблемой по трубкам ТНВД
к Вам обратиться видимо "стесняются". Может подскажите что-нибудь- я рекомендовал трубки на сгибе подогревать, прежде чем "насиловать" и боятся ставить медные...

Ответить
Клименок Владимир Николаевич  #3007   |   9.12.2013, 19:12   |   0 @
Здравствуйте. если возникает нужда выгибать Топливо проводы высокого давления, то лучше конечно подогреть, не до красна. А Чтоб они не лопались, от вибрации, необходимо их фиксировать хомутами. на счет "медных", Я не понял??
Ответить
Гость  #3008   |   10.12.2013, 22:30   |   0 @
Добрый День!!! По поводу медных... Видимо подразумеваются таки латунь??? Не думаю, что "просто" медная трубка выдержит почти 150 атм....
Благодарю...
С Уважением
Константин
Ответить
Клименок Владимир Николаевич  #3009   |   10.12.2013, 22:35   |   0 @
Топливопровод высокого давления это составляющая топливной аппаратуры, любые изменения конструкции в большей или меньше степени повлияют на изменение в топливоподаче. Сам же топливопровод испытывает такие переменные нагрузки, что конструкция из цветного сплава не выдержит их.
Ответить
Дордолан Юрий  #13773   |   19.11.2019, 17:36   |   0 @

на дизеле 150 атмосфер и железная трубка а на метане медная и200атмосфер подскажите можно на дизель ставить медь

Ответить
Гость  #3004   |   16.03.2012, 17:48   |   0 @
где можно купить Топливо проводы (трубки) высокого давления к форсункам на Хундай Н100 тел. 066-240-56-21
Ответить
Клименок Владимир Николаевич  #3005   |   23.03.2012, 12:21   |   0 @

Звоните в отдел запчастей +38 067 553-44-59

Ответить